Корисна очищена питна вода ТМ «ДІОН»

Важливість вживання якісної питної води неможливо переоцінити.
Процес приготування води ТМ «ДІОН» передбачає очистку двоступеневим зворотньо-осмотичним фільтром останнього покоління, та відновлення її мінерального складу до рівня фізіологічних потреб людини.

Спеціальна технологія такої очистки гарантує отримання якісного продукту, що не утворює осаду та накипу при кип`ятінні.
Завдячуючи цьому, приготування їжі на воді «ДІОН» дозволяє сповна відчути усі смакові якості страв та напоїв.
Зауважимо, що вода «ДІОН», за своїми фізико-хімічними показниками, ідеально підходить для використання у кавових апаратах та інших нагрівних пристроях.

Документом, що регламентує вимоги до питної води «ДІОН» ,є власні ТУ У 11.0-34711065-002:2012

ТМ “Срібна” – вода з Карпатського джерела

Питна вода “СРІБНА” – це справжня перлина серед інших питних вод, бо в процесі видобутку з свердловини та розливу у бутлі, ії мінеральний склад залишається незмінним – таким, яким створила його сама природа.
Свердловина, що постачає цю воду, розташована у мальовничій місцині Львівщини, у передгір’ях Карпат, і відома ця вода ще з 19 століття. Зазначимо для тих, хто дбає про екологію продукту, що із промисловості навкруги – власне, тільки завод з розливу цієї води.

У технологічному процесі видобутку та розливу “СРІБНОЇ” використовуються фільтри механічної очистки виключно з природних компонентів, що складаються із спеціального приготованого кварцового піску та кварцової крихти. Ці фільтри слугують тільки для видалення випадкових механічних домішок діаметром більше 5 мікрон.

Ніякі інші системи очищення води, у тому числі й молекулярні фільтри, не застосовуються – бо вони, власне, і не потрібні.

Процес підготовки тари для розливу води (бутлів) виключає використання будь-яких хімічних розчинів чи речовин – натомність, тара стерилізується озонованою водою. Сама організація виробництва та неухильне слідування вимогам ТУ У 15.9-23975477-001-2002 гарантують бактеріологічну та харчову безпеку питної води “СРІБНА”, а чудовий смак не залишає байдужим нікого!
Взагалі, щоденне вживання “СРІБНОЇ” – це ознака гарного смаку.

Замовити Доставку Води

Тип води