ПРО
КОМПАНІЮ

Бізнес з доставки питної води у Львові бере свій початок у 1995 р. Започаткували його майже одночасно дві компанії, які і донині у ньому працюють. Наша компанія була однією з тих двох.

З першого дня визначальними критеріями роботи компанії стали виключна якість продукції та високий рівень сервісу. Головною нашою відмінністю від інших було те, що з першого бутля і донині ми пропонуємо львів’янам, насамперед, природну воду, яка не змінює свій мінеральний склад від видобутку до розливу. Сьогодні вода «Срібна» відома вже не тільки у Львові, нею із задоволенням тамують спрагу у всій Україні.

Почавши з одного виду води, у 2013 році ми збудували і запустили виробництво питної води, яка за співвідношенням «ціна-якість», на нашу думку, є однією з найкращих в країні. Ми дали цій воді власне ім’я – «Діон», чим підкреслюємо свою особисту відповідальність за цю торгову марку.

Ми з гордістю можемо відзначити, що сьогодні наша компанія – єдина у Львові, що пропонує містянам асортимент продукції, який складається з декількох видів вод. Кожен з них має свої переваги, і наші працівники охоче допоможуть обрати найкращу саме для вас.

Звісно, ми не збираємось зупинятись на досягнутому. Ми постійно працюємо над власним удосконаленням, маючи на меті стати однією з приємних і корисних складових вашого життя.

Дякуємо, що обрали саме нас. Ми будемо робити все, щоб виправдати вашу довіру.

НАШІ
СЕРТИФІКАТИ

Замовити Доставку Води

Тип води