Правила повернення та обміну товару

У відповідності до  Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право повернути товар (або обміняти його на аналогічний) протягом 14 днів з моменту покупки.

Питна вода у бутлях, ПЕТ або скляній тарі:

Звертаємо вашу увагу, що, згідно з Постановою КМУ №172 від 19.03.1994 року, продовольчі товари  (до яких відноситься  питна вода) належної якості не підлягають обміну або поверненню.

Але бутильована питна вода може бути повернена або обміняна, якщо є наявні ознаки виробничого браку або неналежної якості товару:

  • Бутель з питною водою має ознаки механічних пошкоджень, які призвели до витікання води, або пробка бутля має пошкодження захисної пломби на момент отримання товару на складі, або приймання товару від кур’єра;
  • Покупець має підтвердження придбання товару у вигляді товарного або касового чеку, видаткової накладної, тощо.
  • З моменту придбання товару до дати звернення для обміну або повернення пройшло не більш, ніж 14 днів.

Продавець має право відмовитись від обміну товару або повернення грошей покупцю у разі наявного порушення умов зберігання товару:

  • бутель має ознаки забруднення, заморожування, термічного впливу або механічного пошкодження, яки виниклі вже після приймання товару покупцем.
  • питна вода тривалий час знаходилася під впливом прямого сонячного випромінювання або підвищеної температури зовнішнього середовища. (Умови зберігання зазначені на етикетці)
  • питна вода використовується у апаратах нагріву води (кулери), які мають зовнішнє або внутрішнє забруднення, або покупець не дотримується рекомендованих термінів їх санітарної обробки (не менш 2 рази на рік). Те саме стосується інших пристроїв для розливу води з бутля – помпи, диспенсери, і т.п.
  • закінчився обумовлений виробником і визначений на упаковці товару термін його зберігання.

Природна вода, яка видобувається з підземних свердловин, та не проходить глибокої очистки, має більш високу мінералізацію, ніж очищена, і може створювати незначний осад на нагрівних елементах, що не є ознакою браку або неналежної якості товару.

Інші непродовольчі товари (помпи, кулери тощо):

Покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром, або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

Для обміну товару або повернення грошей покупцю треба звернутися до продавця у будь-який зручний спосіб (телефоном, електронною поштою тощо) та узгодити порядок задоволення претензії.

Замовити Доставку Води

Тип води