Корисна чиста вода ТМ “Діон”

Важливість вживання якісної води важко переоцінити. На жаль, за різних причин, не завжди це можливо.

На наш погляд, вода “ДІОН” має надзвичайно вдале співвідношення категорій ціни та якості продукту – і цей факт вилучає, принаймні, одну з таких причин. Ця перевага пояснюється тим, що для її виготовлення ми використовуємо:

  • найсучасніші технології та методи очистки води – такі, зокрема, як двохступеневий зворотньо-осмотичний фільтр останнього покоління;
  • спеціальну технологію відновлення мінерального складу води до рівня фізіологічної повноцінності, яка при цьому не дозволяє утворюватись осаду та накипу.

Завдячуючи цьому, приготування їжі на воді “ДІОН” дозволить Вам максимально відчути усі смакові якості страв та напоїв. Особливо хочеться зауважити, що вода “ДІОН”, за своїми фізико-хімічними показниками, практично ідеальна для використання у кавових машинах, кавоматах та інших нагрівних ємкостях.

Документом, який регламентує вимоги до води “ДІОН”, є власні ТУ У 11.0-34711065-002:2012

ТМ “Срібна” – збагачена іонами срібла

Питна вода “СРІБНА” – це справжня перлина серед інших питних вод. Це, насамперед, тому, що у процесі видобутку з свердловини та розливу у бутлі її мінеральний склад залишається незмінним – таким, яким створила його сама природа.

Свердловина, яка дає цю воду, розташована у мальовничій місцині Львівщини, у передгір’ях Карпат, і відома ця вода ще з 19 століття. Зазначимо для тих, хто дбає про екологію продукту, що із промисловості навкруги – власне, тільки завод з розливу цієї води.

У технологічному процесі видобутку та розливу “СРІБНОЇ” використовуються фільтри механічної очистки тільки і виключно з природних компонентів, які складаються зі спеціального приготованих кварцового піску та кварцової крихти. Ці фільтри слугують тільки для видалення випадкових механічних домішок діаметром більше 5 мікрон. Ніякі інші системи очищення води, у тому числі й молекулярні фільтри, не застосовуються – бо вони, власне, і не потрібні.

Впровадження озонової стерилізації питної води виключає з процессу її підготовки будь-які хімічні розчини чи речовини. Більше того, навіть бутель стерилізується тією ж озонованою водою.

Сам процес організації виробництва, та неухильне слідування вимогам ТУ У 15.9-23975477-001-2002 гарантують бактеріологічну та харчову безпеку питної води “СРІБНА”, а її природній смак не залишить Вас байдужим. Взагалі, на наш погляд, щоденне вживання “СРІБНОЇ” – це ознака гарного смаку.

Насичена здоров’ям ТМ “Йодіс”

Вода “ЙОДІС” — це унікальний винахід українських вчених. Вже із назви зрозуміло, що ця вода корисна жителям саме нашого регіону – Львівщина перебуває у категорії територій з можливим ризиком йододефіциту. А з огляду на те, що йод у цій воді присутній у вигляді іонів – а саме це і є предметом винаходу – робить її неповторною.

“ЙОДІС” РЕКОМЕНДОВАНИЙ МОЗ УКРАЇНИ для вживання населенням, особливо дітьми шкільного віку.

Сировина для води “ЙОДІС” видобувається із свердловини глибиною 335 метрів – з так званого Юрського геологічного горизонту, що запобігає потраплянню зовнішніх забруднювачів та сприяє збереженню в збалансованій кількості мінеральних солей.

Параметри води “ЙОДІС” визначаються та регламентуються ТУ У 2491 80033.001-98, які є об’єктом авторського права.

НАШІ
СЕРТИФІКАТИ

ЗАМОВИТИ ПИТНУ ВОДУ

ЗАМОВИТИ ВОДУ

Тип води

НАШІ КОНТАКТИ

 

м.Львів
вул. Зелена 204
+38 (032) 241-01-01; +38 (097) 241-01-01

м. Івано-Франківськ
вул. В. Чорновола 157
+38 (032) 241-01-01; +38 (097) 241-01-01

Email:
Для замовлень: dion-zakaz@ukr.net
Для скарг: dion-skargu@ukr.net