ПРО
КОМПАНІЮ

Бізнес з доставки питної води у Львові бере свій початок у 1995 р. Започаткували його майже одночасно дві компанії, які і донині у ньому працюють. Наша компанія була однією з тих двох.

З першого дня визначальними критеріями роботи компанії стали виключна якість продукції та високий рівень сервісу. Головною нашою відмінністю від інших було те, що з першого бутля і донині ми пропонуємо львів’янам, насамперед, природну воду, яка не змінює свій мінеральний склад від видобутку до розливу. Сьогодні вода «Срібна» відома вже не тільки у Львові, нею із задоволенням тамують спрагу у всій Україні.

Почавши з одного виду води, у 2013 році ми збудували і запустили виробництво питної води, яка за співвідношенням «ціна-якість», на нашу думку, є однією з найкращих в країні. Ми дали цій воді власне ім’я – «Діон», чим підкреслюємо свою особисту відповідальність за цю торгову марку.

Ми з гордістю можемо відзначити, що сьогодні наша компанія – єдина у Львові, що пропонує містянам асортимент продукції, який складається з декількох видів вод. Кожен з них має свої переваги, і наші працівники охоче допоможуть обрати найкращу саме для вас.

Звісно, ми не збираємось зупинятись на досягнутому. Ми постійно працюємо над власним удосконаленням, маючи на меті стати однією з приємних і корисних складових вашого життя.

Дякуємо, що обрали саме нас. Ми будемо робити все, щоб виправдати вашу довіру.

НАШІ
СЕРТИФІКАТИ

ЗАМОВИТИ ПИТНУ ВОДУ

ЗАМОВИТИ ВОДУ

Тип води

НАШІ КОНТАКТИ

 

м.Львів
вул. Зелена, 204
+38 (032) 241-01-01; +38 (097) 241-01-01

Email:
Для замовлень: dion-zakaz@ukr.net
Для скарг: dion-skargu@ukr.net